Vyhráli Hlačík a Suková

V Chodové Plané začala tenisová sezóna. Na úvod se tradičně hrály oddílové turnaje. Podle jejich výsledků
byly vytvořeny oddílové žebříčky. Turnaj mužů se konal 3.května za účasti 11 hráčů. Hrálo se na jeden set
ve dvou skupinách a potom o konečné umístění. Podle očekávání se celkovým vítězem stal Libor Hlačík.
Druhé místo získal nový člen oddílu Jiří Kuzmík, když ve finále prohrál těsně 5:7. Další místa obsadili
Antonín Krejčí, Zdeněk Pokorný, Jiří Straka, Pavel Mach, Jan Ambrož mladší, Jiří Rožumberg, Jan Ambrož starší,
Miroslav Pelán a Vlastimil Heteš. Turnaj žen se konal 8.května za účasti 7 hráček. Hrály systémem každá s každou
na jeden set. Suverénní vítězkou se stala Miroslava Suková, která porazila všechny soupeřky. Boj o další místa
byl velice vyrovnaný. Druhé místo získala Lucie Marcinová, třetí Radka Krejzová, čtvrté Ivana Marcinová,
páté Věra Plecitá starší, šesté Naďa Dlouhá a sedmé Věra Plecitá mladší. Žákovský tenisový kroužek již také
zahájil svou činnost. Poprvé se 8.května sešlo na kurtech 13 dětí pod vedením Radky Krejzové a Jiřího Straky.
Budou se scházet každý čtvrtek od 16 hodin a další zájemci se ještě mohou přihlásit.

foto (Autor: G. Košanová)