Chodovoplánský triatlon 2005

V neděli 31.července uspořádal Sportklub Chodová Planá již 19.ročník Chodovoplánského triatlonu. Závod byl součástí Západočeského poháru a proto zde byly závodníci hlavně z Plzeňského a Karlovarského kraje. Přihlásilo se 67 závodníků a z toho dva domácí - Petr Meller a jeho sestra Pavla. Nejprve všichni plavali 600 metrů v rybníku Regent, poté jeli na kole 32 kilometrů přes Planou, Tachov a Zadní Chodov na náměstí v Chodové Plané. Na závěr běželi 6 kilometrů zámeckým parkem. V cíli byl první Petr Kopřiva z Prahy. Na třetím místě doběhl Petr Meller a je to jeho nejlepší umístění z dosavadních ročníků. Velký úspěch zaznamenala i jeho sestra Pavla, která vyhrála kategorii žen. Do cíle nedorazil pouze jeden závodník, Jan Kovalovský, který měl defekt kola.