Tenisové turnaje

Tenisový oddíl Slavoj Chodová Planá uspořádal začátkem května oddílové turnaje mužů a žen. Kvůli suchému počasí nebyl antukový povrch ještě dostatečně kvalitní, ale podmínky byly pro všechny hráče stejné.

Nejprve se 5.května 2007 hrál turnaj mužů za účasti devíti hráčů. Vítězem se stal Antonín Krejčí. Tento hráč prokázal univerzální formu, protože před měsícem vyhrál i turnaj ve stolním tenisu. Hrálo se bleskovým způsobem na jeden set. Hráči byli rozlosováni do tří základních skupin. První skupinu vyhrál snadno Jiří Straka, když porazil Michala Vasilečka 6/1 a Filipa Vasilečka 6/0. V utkání o druhé místo ve skupině Michal porazil Filipa 6/1. Druhou skupinu vyhrál Josef Lašák, který po velkém boji porazil Gustu Ščasnára 6/4 a Ambrože staršího 6/2. Poté Ščasnár porazil Ambrože 7/5. Třetí skupinu vyhrál Krejčí po vítězstvích nad Pavlem Machem 6/3 a Ambrožem mladším 6/1. V utkání o druhé místo ve skupině Mach porazil Ambrože 6/3.

Podle výsledků v základních skupinách se potom hrálo o konečné pořadí. Ve skupině o první až třetí místo nejprve Krejčí porazil Lašáka 6/4 a poté Straku také 6/4. Tím bylo rozhodnuto o celkovém vítězi. V utkání o 2.místo Lašák vzdal Strakovi za stavu 0/4. Ve skupině o čtvrté až šesté místo Michal Vasilečko porazil Ščasnára 6/1 a Macha 7/5. Páté místo získal Ščasnár vítězstvím nad Machem 6/4. Ve skupině o sedmé až deváté místo Ambrož mladší porazil Filipa Vasilečka 6/3 a další zápas mu Ambrož starší vzdal. V utkání o 8.místo Ambrož starší porazil Filipa Vasilečka 7/5.

Po mužích se 8.května hrál turnaj žen za účasi sedmi hráček. V turnaji dominovali hráčky z Husitské ulice, které se zúčastnili tři a obsadily prvá tři místa. Nejlepší formu ukázala Miroslava Suková. V základní skupině porazila Lucii Marcinovou 6/3, Radku Krejzovou také 6/3 a Kristýnu Viličkovou 6/1. Druhou skupinu vyhrála Ivana Marcinová po vítězstvích nad Věrou Plecitou starší 6/3 a Věrou Plecitou mladší 6/0. Ve finále Mirka Suková porazila Ivanu Marcinovou 6/4. V souboji o konečné 3.místo Lucie Marcinová porazila Věru Plecitou starší 6/4. V utkání o 5.místo Radka Krejzová vyhrála nad Věrou Plecitou mladší 6/1.