Tenisový turnaj Kop - ten

Pro současné i bývalé hráče fotbalového oddílu Slavoj Chodová Planá se 30.7.2005 uskutečnil 2.ročník tenisového turnaje s názvem Kop - ten. Vzhledem ke špatnému počasí přišlo pouze 12 hráčů, což je podstatně méně než loni. Hrálo se ve dvou skupinách po 6 hráčích na jeden set. Skupinu A vyhrál Karel Petrželka starší. Další pořadí bylo Stanislav Kunc, Jiří Abramčuk, František Týml, Miroslav Matys a Václav Janoušek. Ve druhé skupině bylo pořadí Richard Krejza, Miroslav Pelán, Václav Spour, Petr Ščasnár mladší, Václav Nétek a Karel Petrželka mladší. Poté se hráči utkali o konečné umístění. V souboji o celkové vítězství Petrželka starší porazil Krejzu 6/1 a tím obhájil loňský titul. Třetí místo získal bez boje Kunc, neboť Pelán musel odjet. Pátý skončil Abramčuk po vítězství nad Spourem 6/3. Sedmé místo vybojoval Týml nad Ščasnárem 6/1. V utkání o deváté místo Matys porazil Nétka 6/1. V posledním utkání školák Petrželka mladší porazil Janouška 6/0. Na ceny a další zajištění turnaje přispělo pět sponzorů: Hotel Slunce, firma Lukr, stavební firma K + P, KOVOPOL Kovošrot Horní Ves a Elektro Petrželka.