Slavoj Chodová Planá B - Sokol Kšice B 3:1

Ve fotbalové IV.třídě se 13.května domácí béčko utkalo se soupeřem, který byl v tabulce na 3.místě, tedy 3 místa nad nimi. V minulém kole naše béčko ostudně prohrálo 2:3 na hřišti poslední Zhoře a od trenérů dostalo důraznou domluvu. Proto nastoupili domácí hráči s odhodláním odčinit tuto ostudu. V prvním poločase byli jasně lepší, ale zmařili hodně šancí. Až ve 40.minutě B.Kovář vstřelil první gól. Ve druhém poločase sice hosté zatlačili domácí do defenzívy, ale v 50.minutě opět Kovář vstřelil hlavou druhý gól Slavoje. V 55.minutě hosté po chybě obrany snížili na 2:1. V 85.minutě po pěkné akci Heteše po křídle zvýšil na 3:1 Jaroslav Rolko mladší a bylo rozhodnuto. Ostuda z minulého kola tím byla odčiněna. Tři kola před koncem má Slavoj B 16 bodů a z 9 mužstev je na 6.místě.