Slavoj Chodová Planá A - Dynamo Studánka 2:0

Ve fotbalovém okresním přeboru se 12.května domácí hráči utkali s dalším týmem ohroženým sestupem, takže se hrálo prakticky o 6 bodů. Hned od začátku se obě mužstva vrhla do boje a útoky se valily z jedné strany na druhou. Slavoj postupně přebíral iniciativu, ale střely B.Soukupa, Rolka a Kunce staršího mířily těsně vedle. Až ve 40.minutě vstřelil B.Soukup první branku. Po přestávce došlo k několika změnám v sestavě a na Studánku se valil útok za útokem. V 54.minutě byl ve vápně sražen B.Soukup a z následného pokutového kopu sám postižený zvýšil na 2:0. Slavoj pokračoval v útočení, ale dvakrát se netrefil Kunc mladší a jednou Burian. Na posledních 20 minut si domácí vybrali oddechový čas, hosté však pouze nastřelili tyč. Slavoj tedy i bez tří hráčů základní sestavy v důležitém utkání zvítězil a s 26 body se dostal z pásma ohrožení na 8.místo v tabulce. Do konce sezóny chybí našemu áčku čtyři kola.